35TZV330M10X10.5
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35TZV330M
35TZV330M10X10.5 Hakkında
Rubycon 35TZV330M10X10.5, 330 µF kapasitansına ve 35V rated voltaja sahip yüzey monte (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 otomotiv sertifikasıyla tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sunar. 105°C'de 2000 saatlik ömür derecesi ile otomotiv uygulamalarında, güç kaynakları ve filtre devrelerde kullanılmaya uygundur. 90 mOhm impedansı, 100 kHz'de 850 mA ripple akımı kapasitesi ve ±20% toleransıyla, yüksek frekanslı devrelerde düşük ESR performansı sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V