35TXV47M8X10.5
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35TXV47M8X10.5
35TXV47M8X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35TXV47M8X10.5, 47 µF kapasitanslı, 35V rated gerilim ile çalışan yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 160mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayarak güç kaynakları, analog ve dijital devrelerde filtreleme ve dekouplaj işlevlerini yerine getirir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 300 mA @ 100 kHz ve 150 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V