35TRV680M12.5X16
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35TRV680M
35TRV680M12.5X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35TRV680M12.5X16, 680 µF kapasitansa ve 35 V nominal voltajına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10000 saatlik ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir. -40°C ile 105°C arasında stabil performans sunar. 100 kHz'de 1.2 A ve 120 Hz'de 720 mA ripple akım toleransı vardır. 74 mOhms'luk düşük impedansı ile güç kaynakları, filtreleme ve zaman ayarlama devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 74 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V