35TRV1500M18X16.5
CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35TRV1500M18X16.5
35TRV1500M18X16.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35TRV1500M18X16.5, 1500µF kapasitanslı ve 35V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile radial can tipi kasa içinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 64 mOhm impedans değeri ve ±20% tolerans aralığı ile kararlı performans sağlar. 100 kHz frekansında 1.55 A, 120 Hz frekansında 930 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 10000 saat ömrü ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 64 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V