35TKV330M10X10.5
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35TKV330M
35TKV330M10X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35TKV330M10X10.5, 330µF kapasitansa ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) montajlı bu komponentin ESR değeri 100kHz'de 60mOhm'dur. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış olup AEC-Q200 sertifikası almıştır. Maksimum 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlü olacak şekilde belirtilmiştir. -55°C ile +105°C arası çalışma sıcaklığına sahiptir. 100kHz'de 1.19A, 120Hz'de 714mA ripple akımına dayanır. ±20% tolerans ile sunulur. Gücü düzeltme, filtre ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 714 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V