35TGV100M8X10.5
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35TGV100M
35TGV100M8X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35TGV100M8X10.5, 100 µF kapasitanslı, 35V voltaj derecelendirmesine sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 150 mOhm @ 100 kHz ESR değeri ve ±20% tolerans aralığında çalışır. 3000 saat ömür ömrü 125°C sıcaklıkta garanti edilir. 100 kHz'de 350 mA ve 120 Hz'de 175 mA ripple akımını tolere edebilir. -40°C ile 125°C arasında güvenli şekilde çalışan bu kondansatör güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyaleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 350 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V