35SVT120M
CAP ALUM POLY 120UF 20% 35V SMD
Üretici
Panasonic
Seri / Aile Numarası
35SVT120M
35SVT120M Hakkında
Panasonic 35SVT120M, 120 µF kapasitanslı alüminyum polimer yüzey montaj kondansatörüdür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, ±20% tolerans ve 18mOhm ESR değerine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen kondansatör, 125°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 4.4A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve gözlemci devreleri gibi endüstriyel ve tüketici uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. SMD paket tipi nedeniyle otomatik montaj proseslerine uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V