35SVF120M
CAP ALUM POLY 120UF 20% 35V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35SVF120M
35SVF120M Hakkında
Panasonic 35SVF120M, 120µF kapasitansına sahip yüzey monte alüminyum polimer kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. 18mOhm ESR değeri ile düşük seri dirence sahiptir. -55°C ile +125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 125°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.39A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 69.5mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.39 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 69.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V