35SLV10M5X6.1
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
35SLV10M5X6
35SLV10M5X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35SLV10M5X6.1, 10µF kapasitans ve 35V nominal gerilim değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal kutu paketi içinde sunulan bu komponent, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 40.5 mA ve 120 Hz'de 27 mA ripple akım yönetebilme kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog filtre devreleri gibi alanlarda kullanıma uygun polarize kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V