35SEV33M6.3X5.5
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35SEV33M
35SEV33M6.3X5.5 Hakkında
Rubycon 35SEV33M6.3X5.5, 33 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket tipinde tasarlanmış olup, AEC-Q200 automotive sertifikasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) ile güvenilir uzun vadeli performans sağlar. -40°C ile +85°C arasında stabil çalışma aralığına sahip, 10 kHz'de 87 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 58 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamaları, güç kaynakları, filtering ve decoupling devreleri için kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 87 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V