35SEV2200M18X21.5
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35SEV2200M
35SEV2200M18X21.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35SEV2200M18X21.5, 2200 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür ile dayanıklı performans sunar. ±20% tolerans ve 1.7825 A @ 10 kHz ripple current özelliği ile güç yönetimi, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial can SMD paket tipi ile kompakt PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V