35RX302200M16X35.5
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35RX302200M
35RX302200M16X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35RX302200M16X35.5, 2200 µF kapasitansına ve 35V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 31 mOhm empedans ve ±20% tolerans ile sahip olan komponent, -40°C ile 130°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 130°C'de 4000 saatlik yaşam süresi ve 100 kHz'de 2.55 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur. Yüksek frekans ve düşük frekans ripple akım (100 kHz'de 2.55 A, 120 Hz'de 2.04 A) özellikleri sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları ve audio amplifikatör devrelerinde etkin şekilde çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V