35PZF150M8X9
CAP ALUM POLY HYB 150UF 35V T/H
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35PZF150M
35PZF150M8X9 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PZF150M8X9, 150 µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer hibrit kondansatördür. 35V dereceli voltaj ile automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajlı radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 125°C'de 4000 saat ömür garanti eder. 27 mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında (1.6 A @ 100 kHz) ve düşük frekans ripple akımı (80 mA @ 120 Hz) özellikleri taşır. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv endüstrisinin kalite standartlarını karşılamakta, ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 35 V