35PZE270M10X9
CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V T/H
Seri / Aile Numarası
35PZE270M
35PZE270M10X9 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PZE270M10X9, 270µF kapasitanslı ve 35V rated voltajlı alüminyum polimer hybrid kondansatördür. Through-hole radial can pakette sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 20mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. 100 kHz'de 2.5A ripple akım kapasitesi, düşük frekanslı uygulamalarda 125mA @ 120Hz desteği vardır. AEC-Q200 automotive sertifikasına sahip olup ±20% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 35 V