35PX680MEFC10X16
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35PX680MEFC
35PX680MEFC10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PX680MEFC10X16, 680 µF kapasitansa ve 35V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 912 mA ve 120 Hz'de 760 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 912 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V