35PX4700MEFC18X31.5
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35PX4700MEFC
35PX4700MEFC18X31.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PX4700MEFC18X31.5, 4700 µF kapasitansı ve 35V rated voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi kutu paketleme ile PCB'ye doğrudan yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında stabil performans sunmaktadır. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve başlangıç devre uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup yönü ile bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V