35PX33MEFCTA5X11
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35PX33MEFCTA5X
35PX33MEFCTA5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PX33MEFCTA5X11, 33 µF kapasitanslı, 35V rated voltajında çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 1000 saatlik ömür garantisiyle sunulmaktadır. 10 kHz'de 115.5 mA, 120 Hz'de 77 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 77 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V