35PX33MEFC5X11
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35PX33MEFC5X11
35PX33MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PX33MEFC5X11, 33 µF kapasitanslı ve 35V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 115,5 mA ve 120 Hz'de 77 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve filtering uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 77 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V