35PX2200MEFC16X25
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35PX2200MEFC
35PX2200MEFC16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PX2200MEFC16X25, 2200 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. Through-hole montaj tipine sahip olan kondansatör, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.5755 A ve 120 Hz'de 1.37 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. ±20% toleransı ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve frekans uyumlu uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5755 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V