35PX1000MEFC10X20
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35PX1000MEFC
35PX1000MEFC10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PX1000MEFC10X20, 1000µF kapasitansına ve 35V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegrasyona uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garanti eder. ±20% tolerans ve polar yapısıyla, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devresi filtrasyonu ve sinyal işleme alanlarında kullanılır. 10 kHz'de 1.038A ve 120 Hz'de 865mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.038 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 865 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V