35PX1000M10X20
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35PX1000M10X20
35PX1000M10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PX1000M10X20, 1000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, 10 kHz'de 1.038 A ve 120 Hz'de 865 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Analog filtreler, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.038 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 865 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V