35PK470MEFCT810X12.5
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35PK470MEFCT
35PK470MEFCT810X12.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PK470MEFCT810X12.5, 470 µF kapasitansı ve 35V dereceli genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde olup, through-hole teknolojisine uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirlenen değerde kapasitans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 816 mA ve 120 Hz'de 680 mA ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses uygulamaları gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 816 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V