35PK100MEFC6.3X11
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35PK100MEFC
35PK100MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PK100MEFC6.3X11, 100µF kapasitansı ve 35V nominal voltaj ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreler ve düşük frekanslı filtre uygulamalarında kullanılır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahip kondansatör, -40°C ile +85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunmaktadır. 10 kHz'de 258 mA ve 120 Hz'de 215 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile standart değerlendirme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 258 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 215 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V