35PK1000MEFCCE10X20
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
35PK1000MEFCCE
35PK1000MEFCCE10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PK1000MEFCCE10X20, 1000µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim derecesinde tasarlanan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışabilir. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 1.416A, 120 Hz'de 1.18A'dir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devreler gibi birçok elektronik sistemde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.416 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V