35PK1000MEFC10X20
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35PK1000MEFC
35PK1000MEFC10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35PK1000MEFC10X20, 1000 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.416A ve 120 Hz'de 1.18A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır. Through-Hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.416 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V