35PHV68M6.3X8
CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35PHV68M6.3
35PHV68M6.3X8 Hakkında
Rubycon 35PHV68M6.3X8, 68 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum polimer hibrid kondansatördür. Surface Mount (SMD) radial can paketinde sunulan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. 35mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 2.2 A) ve düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 110 mA) ripple akımını karşılayabilir. -55°C ile +135°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik yaşam süresi 135°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, voltaj düzenleme, filtre ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 35 V