35PEV270M10X10.5
CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V SMD
Seri / Aile Numarası
35PEV270M
35PEV270M10X10.5 Hakkında
Rubycon 35PEV270M10X10.5, 270µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum polimer hybrid kondansatördür. Surface mount teknolojisi ile tasarlanan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygunluk sertifikası almıştır. 20mOhm ESR değeri ve 2.5A @ 100kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, DC-DC dönüştürücüler ve enerji depolama uygulamalarında performans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve radial can SMD paket türü ile yüksek yoğunluk devreler için uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 35 V