35MXR3300M22X25
CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXR3300M
35MXR3300M22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35MXR3300M22X25 alüminyum elektrolitik kondansatörü, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 3300 µF kapasitans değeri ve 35 V nominal gerilime sahip olan bu kondansatör, radial snap-in tipi through-hole montaj ile PCB'lere entegre edilir. ±20% tolerans aralığında ve -40°C ile 105°C çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür garanti sunar. 10 kHz'de 1.668 A ve 120 Hz'de 1.45 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Audio sistemleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.668 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V