35MXR2200M25X20
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXR2200M25X20
35MXR2200M25X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35MXR2200M25X20, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, radial snap-in montaj tipi ile board'a kolaylıkla entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi vardır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel elektronik devreler başta olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılır. Through-hole montaj özelliği sahip olması, klasik PCB tasarımlarında tercih edilmesini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V