35MXG12000MEFCSN30X35
CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35MXG12000MEF
35MXG12000MEFCSN30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35MXG12000MEFCSN30X35, 12000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, güç dağıtım sistemleri ve ses uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye snap-in yöntemiyle sabitlenir. ±20% tolerans değerine sahip kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömre sahiptir. 10 kHz frekansında 3.88 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8755 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V