35MXG10000MEFCSN25X40
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35MXG10000MEF
35MXG10000MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35MXG10000MEFCSN25X40, 10000µF kapasitansa ve 35V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in paket tipi ile through-hole bağlantı sağlar. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 3.5075A ve 120 Hz'de 3.05A ripple current kapasitesi olan bu bileşen, genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, darbe tamponlama ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5075 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V