35MXC8200MEFC22X45
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXC8200MEFC
35MXC8200MEFC22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35MXC8200MEFC22X45, 8200 µF kapasitansına ve 35V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kasa tasarımı ile Through Hole montajı için uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 3.28A ripple akımı toleransı ve 120 Hz'de 2.85A ripple akımı ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel filtre uygulamalarında tercih edilir. ±20% kapasite toleransı ile standart bir çalışma ömrüne sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2775 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V