35MXC5600MEFC25X25
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXC5600MEFC
35MXC5600MEFC25X25 Hakkında
Rubycon 35MXC5600MEFC25X25, 5600 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, 3000 saat ömür garantisi ile -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 10 kHz'de 2.45 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans değeri ile standart endüstriyel uygulamalarda tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V