35MXC4700MEFC20X35
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXC4700MEFC
35MXC4700MEFC20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35MXC4700MEFC20X35, 4700 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile elektrik devrelerinde genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 3000 saat ömre sahip bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 2.323 A ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.323 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V