35MXC3900MEFC22X25
CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXC3900MEFC
35MXC3900MEFC22X25 Hakkında
Rubycon 35MXC3900MEFC22X25, 3900 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketleme ile Through Hole montajına uygun tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 3000 saatlik ömrü 105°C'de garantilenir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun bu kondansatör, 10 kHz'de 2.047 A ve 120 Hz'de 1.78 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.047 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V