35MXC3900MEFC20X30
CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXC3900MEFC
35MXC3900MEFC20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35MXC3900MEFC20X30, 3900 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile yüksek hacimli uygulamalarda kullanım kolaylığı sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 2.047 A, 120 Hz'de 1.78 A ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.047 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V