35MXC15000MEFCSN30X40
CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXC15000MEF
35MXC15000MEFCSN30X40 Hakkında
Rubycon 35MXC15000MEFCSN30X40, 15000µF kapasitesine sahip 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 4.278A, 120 Hz'de 3.72A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering, energy storage ve timing devrelerinde kullanılır. Active status ile üretim devam etmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.278 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V