35MXC10000MEFCSN25X40
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXC10000MEFCSN
35MXC10000MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon 35MXC10000MEFCSN25X40, 10000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile PCB'ye sabitlenmesi kolay olan radial can snap-in paketinde sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 3.5075A ve 120 Hz'de 3.05A ripple current kapasitesi bulunur. ±20% tolerans ile tedarik edilir. Güç kaynakları, filtreleme, voltage regulation ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5075 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V