35MXC10000MEFC30X30
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
35MXC10000MEFC
35MXC10000MEFC30X30 Hakkında
Rubycon 35MXC10000MEFC30X30, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 3.5075 A ve 120 Hz'de 3.05 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5075 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V