35MH710MEFC5X7
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35MH710MEFC5X7
35MH710MEFC5X7 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35MH710MEFC5X7, 10µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 120 Hz'de 36 mA ripple current yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan polar kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile sunulan bu bileşen aktif üretim durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V