35KXF3300MEFC30X20
CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35KXF3300ME
35KXF3300MEFC30X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35KXF3300MEFC30X20, 3300 µF kapasitanslı ve 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montajına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisiyle sunulur. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir. 10 kHz'de 1.6675 A ve 120 Hz'de 1.45 A ripple current kapasitesine sahip olması, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolanması gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V