35KXF2200MEFCSN22X20
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35KXF2200MEFCSN
35KXF2200MEFCSN22X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 35KXF2200MEFCSN22X20, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Through hole montajı için radial, snap-in kutu paketi ile sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 1.196 A ve 120 Hz'de 1.04 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.196 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V