35JZV220M8X10.5
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
35JZV220M
35JZV220M8X10.5 Hakkında
Rubycon 35JZV220M8X10.5, 220 µF kapasitansına sahip yüzey monte alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 160 mOhms empedansı ve AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamalarında ve yüksek sıcaklık reflow işlemlerine uygun bir bileşendir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Düşük frekans (120 Hz) ve yüksek frekans (100 kHz) ripple akım kapasiteleri sırasıyla 360 mA ve 600 mA'dir. Radial SMD paket tipi ile kompakt tasarımlarda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Capacitance 220 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V