350VXS820MEFC35X50
CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXS820MEFC
350VXS820MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXS820MEFC35X50, 820 µF kapasitanslı ve 350V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tipi kasa ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile belirtilen değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 4.018 A ve 120 Hz'de 2.87 A ripple akımı kaldırabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan güvenilir bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.018 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V