350VXS470MEFC30X40
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXS470MEFC
350VXS470MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXS470MEFC30X40, 470µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajını destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömürlüdür. ±20% tolerans ve 2.982A @ 10kHz ripple current özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, inverter devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.982 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V