350VXS220MEFC22X40
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXS220MEFC
350VXS220MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXS220MEFC22X40, 220µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile çalışan radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında ve -25°C ile 105°C arasında çalışan bu komponent, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sağlar. 10 kHz yüksek frekansda 1.946 A ve 120 Hz düşük frekansda 1.39 A ripple akım taşıyabilmesi sayesinde güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.946 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V