350VXS180MEFC22X35
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXS180MEFC
350VXS180MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXS180MEFC22X35, 180 µF kapasitanslı, 350V rated voltajında çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, -25°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.708 A ve 120 Hz'de 1.22 A ripple akımı kapasitesiyle, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.708 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V