350VXR560MEFCSN35X50
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXR560MEFCSN35X50
350VXR560MEFCSN35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 560µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisiyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans içinde işletme özellikleri sunmaktadır. 10 kHz'de 2.1A ve 120 Hz'de 1.5A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, LED sürücüleri, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V