350VXR470MEFC30X50
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXR470MEFC
350VXR470MEFC30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXR470MEFC30X50, 470 µF kapasitansı ve 350 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponent, 105°C'de 7000 saat yaşam süresine sahiptir. Ripple current dayanımı 10 kHz'de 1.96 A ve 120 Hz'de 1.4 A olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Gücü doğru şekilde düzenlemesi gereken endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve güç dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V