350VXR100MEFCSN22X30
CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
350VXR100MEFCSN
350VXR100MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 350VXR100MEFCSN22X30, 100 µF kapasitansı ve 350V dereceli gerilim değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla tasarlanan bu komponet, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması gereken alanlarda kullanılır. 105°C'de 7000 saatlik ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. 10 kHz'de 966 mA ve 120 Hz'de 690 mA ripple akım kapasitesi ile çeşitli frekans aralıklarında çalışabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun kondansatör, through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 966 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V